Blog, Rozrywka, Turystyka

Wczasy nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi

Jedną z interesujących ofert turystycznych jakie udostępnia województwo świętokrzyskie stanowi ośrodek wypoczynkowy w Sielpi.

Zlokalizowane na Wzgórzu Koneckim w sąsiedztwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają wyjątkowo piękne walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół Sielpi zapachy olejków sosnowych tworzą charakterystyczny mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy płuc i oskrzeli.
Goście zwiedzający Sielpię, którzy cenią czynną formę wypoczynku mogą bez kłopotu zaplanować dużo wycieczek do najciekawszych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do interesujących miejsc, które koniecznie warto zobaczyć należy dla przykładu, Park Jurajski w Bałtowie, Klasztor na świętym Krzyżu a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin. Na gości wypoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznakowane trasy rowerowe, które prowadzą po tajemniczych ostępach leśnych Wzgórza Koneckiego.
Urlop w ośrodku znajdującym się w Sielpi to idealna propozycja dedykowana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i seniorów. Obok możliwości wypoczynku na piaszczystej plaży i kąpieli w zalewie mogą liczyć na wiele ciekawych atrakcji, które uprzyjemnią im urlop nie tylko podczas słonecznych, ale nawet chłodniejszych dni. Wczasy nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi

Doskonałą ofertę dla gości ceniących spokojny wypoczynek z dala od hałasu codziennego życia bez wątpienia stanowić mogą domki letniskowe zlokalizowane tuż przy zbiorniku wodnym.

Dzięki dobremu wyposażeniu zapewniają bardzo dobre warunki bytowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już można zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję super bazy lokalowej podczas zbliżającego się urlopu.