Blog

Płytki gresowe do każdego pomieszczenia

Płytki gresowe to wszechstronne możliwości zastosowania dla wszystkich stylów urządzania pomieszczeń.

Obecnie w sprzedaży bez problemów znajdziemy płytki, które w unikalny sposób wpasują się najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Znajdziemy nie tylko płytki gładkie, wzorzyste, matowe czy z połyskiem, ale również takie, które imitują drewno, kamienie naturalne czy beton. Płytki o takim wyglądzie świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz minimalistycznych, urządzonych w stylu industrialnym czy skandynawskim.

Płytki gresowe do każdego pomieszczenia

Eleganckie płytki o wyglądzie kamienia na podłogi

Płytki gresowe mogą być nowoczesnym i bardzo eleganckim akcentem w pomieszczeniu. Bogactwo wzorów i efektów na powierzchni sprawiają, że znajdziemy odpowiednie płytki, które podkreślą charakter współczesnego wnętrza. Dostępne są płytki gresowe w wielu kolorach, rozmiarach i wzorach, które będą pasowały do stylu każdego projektu pomieszczenia. Nowoczesne i awangardowe płytki z powłokami imitującymi kamień naturalny o najbardziej realistycznych teksturach będą dobrym rozwiązaniem do łazienki, przedpokoju czy salonu.

Jeśli myślisz o wyremontowaniu swojego domu, miejsca pracy lub przestrzeni na zewnątrz,płytki gresowe są bez wątpienia najlepszym wyborem. Gres to materiał trwały, wodoodporny i mrozoodporny, można go układać w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i zachlapanie, jak również na tarasie czy balkonie. Można również dostosować podłogę do każdego pomieszczenia, dzięki czemu możemy cieszyć się bardziej spersonalizowanym efektem, zarówno dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym.

Płytki imitujące naturalne materiały, takie jak drewno, beton, marmur, granit czy inny kamień, znacznie poprawią estetykę wnętrz. Możemy zdecydować się na szare płytki z jasnym żyłkowaniem z kolekcji Egen Malibu, które zakupimy na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/MALIBU/7563. Podłoga z płytek gresowych jest idealna do łazienki, ponieważ jego właściwości techniczne pomagają zapobiegać ewentualnym poślizgnięciom i upadkom. Płytki mogą być wykończone specjalną fakturą, która podnosi walory antypoślizgowe, można je zatem układać na podłodze czy w kabinie prysznicowej. Ocenę antypoślizgowości i ścieralności znajdziemy na pudełku płytek oraz w opisach produktów w sklepach online.