Blog

Kolorowe płytki do kuchni i łazienki

Jeżeli poszukujemy płytek do kuchni lub też łazienki, które rozświetlą, odmienią wnętrze, dobrym wyborem może być gres szkliwiony Nikea Multicolor, są to płytki kwadratowe o wymiarach 20 x 20 w bardzo bogatej kolorystyce.

Dostępne są one różne odmiany, kolory, posiadające bardzo ciekawe wzornictwo, nawiązujące do stylu Art Deco. Wyraziste wzory i mozaiki mogą być przełamaniem kolorystyki jednolitej płytek w różnych kolorach, które najczęściej stosujemy na ścianie czy też na podłodze.

Kolorowe płytki do kuchni i łazienki

Egen Nikea Multicolor małe płytki mozaikowe z gresu

Zaletą płytek Egen Nikea Multicolor jest ich mały rozmiar, dzięki czemu możemy wykorzystać je w całości na różnych przestrzeniach. Będzie to przykładowo możliwość zabudowania ściany w kuchni pomiędzy szafkami, będą także doskonałym pomysłem na dodatek do naszej podłogi czy też ściany w łazience. Płytki te bardzo dobrze sprawdzą się także w przypadku obudowy wanny, kabiny prysznicowej. Możemy wyłożyć nimi także metalowe półki w naszej łazience. Z pewnością znajdziemy wiele pomysłów na zastosowanie płytek tego rodzaju. Płytki tego typu sprawdzą się także na zewnątrz, są to płytki gresowe, zatem są odporne na mróz oraz działanie czynników atmosferycznych. Możemy także łączyć je z innymi płytkami, możemy przykładowo obudować zewnętrzną część balkonu czy też naszego tarasu. Świetnym pomysłem będzie zastosowanie ich na elewacji naszego budynku, Możemy także wykorzystać je jako paski, które będą przeplatały się z innymi rodzajami płytek gresowych na zewnątrz.

Mniejsze płytki dają więcej możliwości, jeżeli chodzi o optymalne wykorzystanie przestrzeni, możemy wykorzystać je jako uzupełnienie, zamiast docinania płytek o większych rozmiarach. Z pewnością na ścianie mogą tworzyć paski przełamujące kolory w połączeniu z innymi kolorami płytek. Posiadają one rozmiar 20 cm, zatem możemy łatwo połączyć je ze standardowymi płytkami o szerokości 60, 80 czy też 100 cm.

Płytki Egen Nikea Multicolor możemy zakupić na stronie internetowej https://e-plytki.eu/modne-wzory-plytek-w-tym-roku-2021-2022, pakowane są one po 25 sztuk, waga paczki wynosi około 25 kg, a w kartonie mieści się jeden metr kwadratowy płytek. Jest to płytka o powierzchni matowej, wykonana z gresu, która bardzo dobrze sprawdza się w różnych pomieszczeniach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.