Zdrowie

Wypełniacze do twarzy dla młodszego wyglądu

Jeśli chcesz wyglądać młodziej, na mniej zmęczoną, ujędrnić obszary twarzy, możesz w salonach urody spróbować zabiegów na twarz z użyciem wypełniaczy.

Ten bezpieczny, kosmetyczny zabieg może cofnąć czas o kilka lat, zredukować widoczność zmarszczek czy zminimalizować obwisłą, luźną skórę. Możemy w ten sposób wypełnić również policzki czy usta. Wypełniacze do twarzy są używane w celach kosmetycznych od lat 80. XX wieku, chociaż materiał stosowany 30 lat temu był mniej trwały i mniej przewidywalny, nadając skórze nierówny wygląd.

Wypełniacze do twarzy dla młodszego wyglądu

Jakie rezultaty dają wypełniacze do twarzy?

Dzięki nowoczesnym technikom zabieg wypełniania twarzy jest teraz znacznie bardziej kontrolowany. Inwazyjne wypełniacze przenoszące tłuszcz wymagają pewnego przestoju. Używa się kwasu poli-y-mlekowego, który jest niezwykle subtelny, ale zdecydowanymi faworytami, cieszącymi się popularnością wśród pacjentów, pozostają wypełniacze żelowe na bazie kwasu hialuronowego. Korzystając z takiego zabiegu otrzymasz wygląd i wyniki, które omówiłeś z doświadczonym lekarzem przed zabiegiem. Po takim zabiegu z pewnością będziesz wyglądać nieco młodziej, na bardziej wypoczętą, a skóra odzyska dawne napięcie i strukturę.

W przeciwieństwie do zastrzyków z botoksu na zmarszczki, wypełniacze twarzy nie powstrzymają skurczu mięśni. Zamiast tego pogrubiają obszary skóry, w których zmniejszył się poziom kolagenu, aby przywrócić twarzy piękny i młody wygląd. Zapadnięte obszary pod oczami można wypełnić, aby zapewnić bardziej wyrównany kontur twarzy, można zwiększyć objętość kości policzkowych, zmarszczki i drobne linie zostaną wypełnione, aby zapewnić gładszą skórę, a wąskie usta można uwypuklić i wymodelować.

Aby dowiedzieć się więcej o wypełniaczach twarzy, obszarach twarzy, które mogą być poddane takim zabiegom oraz o możliwych rezultatach, zarezerwuj wstępną konsultację w gabinecie medycyny estetycznej lub odwiedź stronę http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/zabiegi-na-twarz-i-szyje/wypelniacze. W branży kosmetycznej poczyniono ogromne postępy, aby pomóc pacjentom wyglądać młodziej w bezpieczniejszy sposób, warto zatem z takich zabiegów skorzystać.