Blog, Zdrowie

Kurs manicure doskonałą inwestycją w siebie

Zakup wszystkich elementów do manicure, może być droga inwestycją, szczególnie kiedy korzystamy z usług standardowego sklepu.

Trochę pieniędzy możemy zaoszczędzić poszukując tych akcesoriów w internecie. Jeśli nie odszukamy wszystkiego u jednego dostawcy, będziemy musieli pokryć podwójne koszta wysyłki towaru. Możemy Ci pomóc. Odwiedź naszą witrynę a odnajdziesz w niej zakładki jak sklep, czy galeria paznokci. W galerii możesz zobaczyć kilkanaście zaproponowanych przez nasze stylistki typów zdobień, a później w sklepie online kupić wszystko to, co do wykonania tych stylizacji będzie Ci potrzebne. Pędzelki, cążki, preparaty, żele, akryle, cekiny, kwiatuszki, nalepki a także niezliczona ilość innych. Wszystko to kupisz w cenach zdecydowanie niższych niż w sklepach, a dostarczenie produktów potrwa tylko parę dni.

Kurs manicure doskonałą inwestycją w siebie

Dawniej, im bardziej fantazyjne wzory na paznokciach, tym ładniejsze.

Obecnie wygląda to nieco inaczej, ponieważ krzykiem mody jest naturalność. Unika się zdobienia paznokci w duże kwiaty, wykładania ich cyrkoniami, czy sypania brokatem. Dziś najbardziej trendy są paznokcie pociągnięte jednolicie. Co do samych kolorów zaś, najmodniejsze są tego roku barwy jaskrawe, nieco ekstrawaganckie. Z naszej strony przeczytać możesz, iż dla osób kochających takie kolory, zalecany jest manicure hybrydowy. Co więcej jeśli zaciekawi Cię ta technika masz szansę przyjść na nasze szkolenia, do czego ciepło zachęcamy. Bardzo popularny jest dziś właśnie manicure hybrydowy, a ilość osób, które umieją go przeprowadzić jest cały czas znikoma. Sama zaś technika odznacza się długą trwałością, co sprawia że jest taka chętnie zamawiana u kosmetyczek.